|
draugiem.lv facebook.com twitter.com
<< Atpakaļ

“Dobeles dzirnavnieks” sācis ražot jaunas pārslas ērtos iepakojumos

Sākot ar novembri, Latvijas veikalos pieejami vairāk nekā 10 jauni “Dobeles dzirnavnieka” pārslu veidi – īsti vietējie superprodukti. Pārslas iepakotas košās un funkcionālās kartona kastītēs, kas ir ērti atveramas un aizveramas.

Dobeles pārslas ir īsti superprodukti, kas ikvienam no mums nepieciešami ikdienā. Tās satur olbaltumvielas, šķiedrvielas, augstvērtīgos beta glikānus, kas mazina holesterīna līmeni, kā arī visa vecuma cilvēkiem nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. No pārslām var pagatavot spēcinošas putras, musli batoniņus enerģijai, tāpat arī cept maizi, kūkas, cepumus un pat taisīt siltos ēdienus pusdienām vai vakariņām.

Pārslas noderēs cilvēkiem ar atšķirīgiem ēšanas paradumiem un fizisko slodzi. Ātri vārāmās pārslas būs piemērotākas aizņemtajiem, pārslu maisījumu novērtēs veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēji, savukārt izcilu auzu pārslu cepumu cienītāji atzīs par labām pilngraudu pārslas.

Sekojot pasaules tendencēm, produktu klāstā iekļauti arī ekoloģiski produkti: ātri vārāmās un pilngraudu auzu pārslas, kā arī eko griķu pārslas.