|
draugiem.lv facebook.com twitter.com
1976

Tiek atklāts Dobeles dzirnavnieks, kas sākotnēji saukts par Jelgavas labības kombinātu. Tiek uzcelts pirmais elevators un lieljaudas kalte.

1979

Tiek pabeigta kombinētās lopbarības rūpnīcas un otra elevatora celtniecība. Uzņēmums iegūst nosaukumu Dobeles Labības produktu kombināts.

1982

Ekspluatācijā tiek nodotas dzirnavas.

1991

Uzņēmums iegūst pašreizējo nosaukumu Dobeles dzirnavnieks.

1995

Uzņēmums tiek privatizēts un izveidota pašreizējā akciju sabiedrība Dobeles dzirnavnieks.

1999

Uzņēmums ievieš un sertificē kvalitātes vadības sistēmu saskaņā ar ISO 9001:1994 standartu. No šā brīža uzņēmums darbojas, ievērojot ISO standartus. Tiek ieviesta Pārtikas nekaitīguma paškontroles sistēma HACCP.

2004

Uzstādītas uzņēmuma Bühler dzīvnieku barības ražošanas iekārtas, kas nodrošina precīzu izejvielu dozēšanu un saražotās barības homogenitāti.

2008

Dobeles dzirnavnieks kļūst par starptautiska pārtikas koncerna partneri, kurā ietilpst Vācijas lielākās dzirnavas Saalemühle Alsleben GmbH un Igaunijas lielākās dzirnavas Tartu Veski.

2009

A/S Dobeles dzirnavnieks ieņem 8. vietu starp visiem Latvijas pārtikas ražotājiem pēc apgrozījuma. Uzņēmuma apgrozījums 2008. gadā – 29 milj. latu („Dienas Bizness” Top 500).

Tiek renovētas graudu pieņemšanas līnijas un uzstādītas jaunas graudu attīrīšanas iekārtas. Tas ļauj būtiski palielināt graudu pieņemšanas jaudu.

2010

Darbu uzsāk dažāda veida graudaugu pārslu ražotne.

Tiek rekonstruētas pārtikas un dzīvnieku barības noliktavas, palielinot noliktavu ietilpību un atvieglojot loģistiku.

2011

Darbu uzsāk jaunas, Batijā modernākās kviešu dzirnavas, kas var pārstrādāt 400 t graudu diennaktī.

Tiek uzsākta jaudīgas makaronu rūpnīcas un jaunas graudu kaltes celtniecība.